Поставимо Лізоньку на ноги

Поставимо Лізоньку на ноги
Потрiбно 13000 грн.
100%
Зібрано: 13000 з 13000 грн.

Інформація

Супрун Єлизавета Романівна, 23.08.2011 року народження.
Місце проживання: м. Кременчук, Полтавська область.
Клінічний діагноз: ДЦП, спастична тетраплегія.

До нашої Благодійної організації «БФ «Даруй Добро» надійшов лист-звернення від сім’ї Супрун, з проханням допомогти їх дитині пройти черговий курс реабілітації. Ось, що написала нам мама Лізи:
«Наша донечка Лізонька вже чотири роки бореться за здорове життя. Після народження дитина 12 діб провела в реанімації, з яких 9 – в інтенсивній терапії.  Але Ліза витримала, виборола право на життя. Великими зусиллями дівчинці далися перші поліпшення. Лізонька з народження страждає на ДЦП, спастична тетраплегія – це одна з найтяжчих форм ДЦП, повільно піддається лікуванню, і тому дитина потребує постійної реабілітації.
Після того, як лікарі озвучили цей діагноз, вони запропонували відмовитися від донечки. І тоді наче весь світ перевернувся навкруги... Ми категорично відмовилися від пропозиції лікарів і пообіцяли маленькій донечці зробити все для того, щоб вона змогла бути як всі, і здолати діагноз. З того часу ми не припиняємо  займатися з Лізою. Найтяжче було нам у минулому році, коли Лізиного тата відправили брати участь в бойових діях на сході країни. Тоді нам стало важче і фізично, і морально, і матеріально, та ми все одно продовжували займатися: їздили на лікування і чекали тата додому – живого та здорового. І, Слава Богу, ми все витримали і тато повернувся. Далі продовжуємо ставити на ніжки нашу кровиночку. Кожного дня масаж, фізкультура, ліки та реабілітації. За ці чотири роки Лізочка навчилася перевертатися, самостійно сидіти в столику для годування, стояти біля опори, і вже починає з допомогою робити свої не сміливі перші кроки. Ми віримо в неї і будемо боротися до останнього за повноцінне життя донечки.
Серце розривається на шматочки, коли проходиш з Лізою повз дитячі майданчики, всі дітки бігають, граються, а наша донечка хоче, але не може встати з візочка та побігти до них...»

Ми закликаємо всіх допомогти Лізочці пройти такий важливий курс лікування, який буде проводитися в Медичному центрі «Інново», що знаходиться  у м. Львів, вартістю всього в 13000 грн.

Ми віримо, що світ не без добрих людей, і знайдуться саме ті, які допоможуть поставити дівчинку на ніжки!

Хочемо висловити величезні слова подяки директору ТОВ "НВП Техногаз" Подоляк Тарасу Михайловичу, за ту допомогу і підтримку, яку він надає дітям. Ось і зараз, коли Супрун Лізонька знадобилася допомога, він оплатив їй лікування.
Вам, Тарас Михайлович, від щирого серця хочемо побажати успіхів, здоров'я і благополуччя!
Низький Вам уклін!

Тобі Лизочка хочемо сказати: "Нехай кожен твій день веде тебе до перемоги над недугою. Ти велика розумниця і не можна зупинятися на досягнутому, навіть якщо це важко. Йдучи до свої мети стати здоровою ти обов'язково дійдеш! І нехай ця реабілітація наблизить тебе ще на один крок до твоєї перемоги!
Ми бажаємо тобі міцного здоров'я, багато посмішок і обов'язково бути щасливою!"

Коментарі (0)

Немає коментарів про чього підопічного.


Написати відгук
Дата Пожертвував Місто Сума пожертвування
14.06.2016 14:54 Дмитрий Коляденко Кременчуг 50.00 грн.
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків для запису.
 
Інші збори
Зайченко Марк
100%
Зібрано: 10307 з 10307 грн.
Зайченко Марк, 22.11.2010 р.н. Місце проживання: м. Сміла, Черкаська область. Клінічний діагноз: ДЦП діскинетична форм..
Ільченко Поліна
100%
Зібрано: 30281 з 30281 грн.
Ільченко Поліна Вадимівна, 24.04.2012 р.н. Місце проживання: с. Виноградар, Роздільнянський район, Одеська область. Ді..
Спірочкін Давид
100%
Зібрано: 7495 з 7495 грн.
Спірочкін Давид, 24.10.2012 року народження. Місце проживання: м. Житомир, Житомирська область. Клінічний діагноз: ДЦП..
Семенова Анастасія
100%
Зібрано: 12580 з 12580 грн.
Семенова Анастасія Олександрівна, 17.02.2015 року народження. Місце проживання: с. Піски, Козельщинський район, Полтавс..
Богдан Павло
100%
Зібрано: 4356 з 4356 грн.
Богдан Павло, 08.08.2012 року народження. Місце проживання: м. Запоріжжя, Запорізька область. Клінічний діагноз: оперо..
Гержан Ілля
100%
Зібрано: 11050 з 11050 грн.
Гержан Ілля, 21.07.2013 року народження. Місце проживання: м. Бориспіль, Київська область. Клінічний діагноз: ДЦП атон..